O pavillón de Restollal acolleu o campionato de preseleccións de patinaxe de A Coruña e Lugo

Competiron patinadores das categorías dende benxamín a senior

Este fin de semana o pavillón de Restollal de Santiago acolleu o campionato de preseleccións autonómicas de A Coruña e Lugo, unha competición organizada polo CP Compostela, e na que colaborou na organización a Federación Galega de Patinaxe.

 

 

 

Os resultados por categorías foron os seguintes:

 

 

 

Benxamín Femenino

 

1 ADA CALVO SEIJO BUXAINA *

 

2 LOLA FREIRE VILAR C.P.CONXURO A LARACHA *

 

3 XELA GONZÁLEZ VAZQUEZ C. PATINAJE RIBEIRA *

 

 

 

Alevín Masculino

 

1 RAUL SANCHEZ PAZOS C.D. PATÍN BERENGUELA *

 

2 ORIEL RIVAS PAZOS C.PATINAJE COMPOSTELA *

 

 

 

Alevín Feminino

 

1 ANTIA COTELO BALDOMIR C.P.CONXURO A LARACHA *

 

2 DANIELA MEIRÁS PINTOS C.PATIN AXEL *

 

3 ALBA GONZALEZ GARCIA BUXAINA *

 

 

 

Infantil Masculino

 

1 HUGO BERCERO RIVAS MAREQUE C.P.A. ÁGORA

 

 

 

Infantil feminino GRUPO A

 

1 NAIA DOMINGUEZ FREIRE C.PATIN AXEL *

 

2 MARTA QUEVEDO MONTERO C.PATINAJE COMPOSTELA *

 

3 IRENE ENRIQUEZ RIVAS C.P.A. OMEGA *

 

 

 

Infantil feminino GRUPO B

 

1 AKISSI FÉLICITÉ LAVANDEIRA VILLAR C.PATINAJE COMPOSTELA *

 

2 MARTA ANDRADE FRAGA C.P.CONXURO A LARACHA *

 

3 MARTA LARIÑO IGLESIAS C.P.A. OMEGA *

 

 

 

Cadete Masculino

 

1 ANXO GIAO ESPIÑO C. DEPORTIVO FONTIÑAS *

 

2 RODRIGO VIDAL CEREIJO C.PATINAJE COMPOSTELA *

 

3 MIGUEL SÁNCHEZ SÁNCHEZ A.D. LICEO LA PAZ

 

 

 

Cadete feminino

 

1 SUSANA AMOR CASTRO C.P. MAXIA *

 

2 CLAUDIA PIÑEIRO CALVETE C.P. MAXIA *

 

3 SARA PRADO RAMOS C.P. OROSO *

 

 

 

Xuvenil Feminino

 

1 MARÍA PEÑA RODRÍGUEZ C.P. SARELA *

 

2 NOA FARIÑA MONTERROSO C.PATINAJE COMPOSTELA *

 

3 ALBA GUZMAN CAMINO C.P.A. ÁGORA *

 

 

 

Junior Masculino

 

1 CARLO SIGNIORINI COTO C.P.A. ÁGORA

 

 

 

Junior Feminino

 

1 ENYA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ C.PATINAXE ALQUIMIA *

 

2 SUSANA FRANCOS FIDALGO C.P. MAXIA *

 

3 ANTÍA IGLESIAS BALSA C.PATINAJE COMPOSTELA *

 

 

 

Senior Feminino

 

1 FLOR LAGO TORRES C.P. OROSO *

 

2 ALEJANDRA CALVO GARCÍA C.P.A. OMEGA

 

3 ANDREA GONZÁLEZ FERNÁNDEZ C.P. SARELA

 

Categoría nacional *

 

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

cuatro × tres =

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.