Orde de saída da primeira parada Circuito de Skate junior, modalidade street, deste domingo

A competición disputarase no SkatePark Northside 

A primeira  parada do Circuito de Skate junior, modalidade street, que se disputará este domingo, xa ten establecida a orde de saída.

Estará organizado polo Northside Escuela de Skateboarding e pola Federación Galega de Patinaxe no Skatepark Northside en horario de 15 a 20 horas.

Poderán participar as categorías Sub 7, Sub 10, Sub 12, Sub 15 e Sub 18.

A orde de saída será a seguinte:

SUB-7: Sub7 – nacidos/as en 2015 y posteriores.

 

HEAT 1: 15:15 HORAS

 

 Celia Montes Pena

 

 Clara Carnero Gonzalez Sierra

 

 Xela Couto Viqueira

 

 

 

HEAT 2: 15:30 HORAS

 

 Mateo Sampedro García

 

 Mael Vila Suarez

 

 LUCAS PEREZ CACABELOS

 

 Enzo Vázquez Placer

 

 Nicolás Leira Vidal

 

SUB-10: Sub10 – nacidos/as en 2012, 2013 y 2014.

 

HEAT 1: 15:50 HORAS

 

 Vera Arias Rivera

 

 Chloe Rubio Manzanares Tudela

 

HEAT 2: 16:05 HORAS

 

 Hugo Carnero Gonzalez Sierra

 

 Álvaro Casariego Couto

 

 Leo Martínez Guillén

 

 Bieito Rodríguez Álvarez

 

 Jorge García Fernández

 

HEAT 3: 16:25 HORAS

 

 Brais Pinto Rivera

 

 Mario Pardo Varela

 

 Leo Castiñeiras Rivero

 

 Juan Naya Ocampo

 

HEAT 4: 16:45 HORAS

 

 Roque De Llano Gómez De los Infantes

 

 Antón Rodriguez Castro

 

 Luca Souto Dominguez

 

 Iago Cabarcos Méndez

 

HEAT FINAL (6): 17:05 HORAS

 

 

 

ENTREGA DE TROFEOS SUB-7 (Masc. y Fem.), SUB-10 (Masc. y Fem.) y SUB-12 (Masc. y Fem.) 18:40 HORAS

 

 

 

SUB-15: Sub15 – nacidos/as en 2007, 2008 y 2009.

 

HEAT 1: 18:50 HORAS

 

 Xabela García Rionegro

 

 Valentina Planes Neira

 

HEAT 2: 19:05 HORAS

 

 Adrián Varela Teijeiro

 

 Roi Cabada López

 

 ANDRES PECE LORENZO

 

 Rodrigo Braña Esporas

 

 Xacobe Gil Pena

 

 Luis Martínez Martínez

 

 

 

SUB-18: Sub18 – nacidos/as en 2004, 2005 y 2006.

 

HEAT 1: 19:25 HORAS

 

 Lucía Couñago Queijeiro

 

HEAT 2: 19:35 HORAS

 

 Andrés Gento Blanco

 

 Angel López Momoh

 

 Lucas Meijoeiro Navaza

 

 Lucas Alvarez García

 

ENTREGA DE TROFEOS SUB-15 (Masc. y Fem.) y SUB-18 (Masc. y Fem.) 19:55 HORAS

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.