Trofeo Xunta Largos Categoría Nacional Cadete-senior organizado por CP Patín Conxuro e CPA Maxia no pavillón municipal da Laracha

Orde de saída do Trofeo Xunta Largos Categoría Nacional Cadete-Senior, que disputarase só o sábado 2

.O Trofeo Xunta Largos Categoría Nacional Cadete-senior modifica o seu horario e finalmente só se disputará o sábado 2 de abril organizado por CP Patín Conxuro e CPA Maxia no pavillón municipal de Laracha.

O horario actualizado é o seguinte:

HORARIOS

Mañá

09:00 h. – 09:10 h. Contacto Pista Cadete masculino (6)

09:10 h. – 09:20 h. Contacto Pista Xuvenil, Junior e Senior masculino (4)

09:20 h. – 09:40 h. Contacto Pista Xuvenil feminino (5+5)

09:40 h. – 09:50 h. Contacto Pista Senior femenino (6)

09:50 h. – 10:45 h. Competición Cadete masculino

10:45 h. – 11:30 h. Competición Xuvenil, Junior e Senior masculino

11:30 h. – 13:00 h. Competición Xuvenil feminino

13:00 h. – 14:00 h. Competición Senior feminino

Entrega trofeos

Tarde

15:00 h. – 15:30 h. Contacto Pista Cadete feminino (7+7+6)

15:30 h. – 15:50 h. Contacto Pista Junior feminino (6+6)

15:50 h. – 18:50 h. Competición Cadete feminino

18:50 h. – 20:50 h. Competición Junior feminino

Entrega trofeos

A orde de saída do patinadores e patinadoras será o seguinte:

Free Skating Men Cadets – Free Program

1 SANMARTÍN VILLANUEVA JORGE C. SARELA

2 CEREIJO GARCÍA UNAI C.P. MAXIA

3 BLANCO DOMÍNGUEZ ADRIÁN C. PATINAJE RIBEIRA

4 RAMA GARCÍA DAVID C.P. MAXIA

5 VÁZQUEZ VIDAL ANTÓN C.P. MAXIA

6 BERCERO RIVAS MAREQUE HUGO C.P.A. ÁGORA

Free Skating Men Youth – Free Program

1 SÁNCHEZ SÁNCHEZ, MIGUEL C.P. MAXIA

Free Skating Men Juniores – Free Program

1 YAÑEZ PÉREZ LUCAS C.P. MAXIA

Free Skating Men Seniores – Free Program

1 REDONDO MARTÍNEZ, ALEJANDRO C.P. LENDA (CORUÑA)

Free Skating Ladies Youth – Free Program

1 RAMA TOJA NATALIA C.P. CONXURO

2 GONZÁLEZ BOULLOSA SARA C.P. OROSO

3 VALLADARES ALONSO ALBA C.P. SARELA

4 ALONSO GARCÍA LUCÍA C.P.A VALLADARES

5 AMOR CASTRO SUSANA C.P. MAXIA

6 GRELA AMOR MARÍA C.P. MAXIA

7 CABANA PÉREZ CARLA C.P. BUXAINA

8 PIÑEIRO CALVETE CLAUDIA C.P. MAXIA

9 ALVEDRO FLAMENCO NOA C.P. MAXIA

10 LÓPEZ GONZÁLEZ IDARA C.P.A. SALVATERRA

Free Skating Ladies Seniores – Free Program

1 ÁLVAREZ GUERNER ANAHÍ C.P.A. VALLADARES

2 RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ ENYA C. PATINAXE ALQUIMIA

3 CARRIL BODELÓN CLARA C.P.A. BRIÓN

4 NEIRA RIVERA MATILDE C.P. MAXIA

5 YÁÑEZ PÉREZ GABRIELA C.P. MAXIA

6 LLOVO FRADE ANDREA C.P.A. CORUXO

Free Skating Ladies Cadets – Free Program

1 LARIÑO IGLESIAS MARTA C.P.A. OMEGA

2 FREIRE VILAR UXÍA C.P.A CONXURO

3 DEUS RECOUSO LUCÍA C.P. MAXIA

4 ENRIQUEZ RIVAS IRENE C.P.A. OMEGA

5 GÓMEZ CASTAÑO YANIRA C.P.A. ÁGORA

6 PITA RODRÍGUEZ INÉS C.P. BUXAINA

7 PEÑA RODRÍGUEZ INÉS C.P. SARELA

8 LOURIDO VILLASENIN ANTÍA C.P.A. ÁGORA

9 SIEIRA CEDEÑO DANIELA C. PATINAJE RIBEIRA

10 ANDRADE FRAGA MARTA C.P. CONXURO

11 BLANCO IGLESIAS MARÍA C.P.A. BRIÓN

12 QUEVEDO MONTERO MARTA C. PATINAJE COMPOSTELA

13 VILLAR HERMIDA CLAUDIA C.P.A. OMEGA

14 LAMELO VALLEJO CARMEN ELENA C.P.A. ÁGORA

15 ROYO CASTRELO XIANA C.P.A. ÁGORA

16 BRETAÑA MÍGUEZ MARTINA C.P.A. OMEGA

17 MILLÁN SANTOS ALBA C.D.P. BOIRO

18 DOMÍNGUEZ RODRÍGUEZ SARA C.P. OROSO

19 CANOSA GARCÍA MARTA C.D.P. BOIRO

20 LÓPEZ LEAL ICÍA C.P.A. BRIÓN

Free Skating Ladies Juniores – Free Program

1 DELGADO HERNÁNDEZ LEYRE C.P.A. VALLADARES

2 MONTERO BOEDO LAURA C.P. MAXIA

3 PRADO RAMOS SARA C.P. OROSO

4 COTELO BALDOMIR AINHOA C.P. CONXURO

5 RUIZ BALBOA CARMEN C.P. MAXIA

6 CORRAL BLASCO IRENE C.P. MAXIA

7 PRADO RAMOS MARTA C.P. OROSO

8 DIEGUEZ VEIRAS ALBA C.P. MAXIA

9 PEÑA RODRÍGUEZ MARÍA C.P. SARELA

10 CEBRAL DE LA IGLESIA LAURA C.P. BUXAINA

11 FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ AMINA C.P.A. ÁGORA

12 REY PÉREZ PAULA C.P. MAXIA

 

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.